головна графік сплавів фотозвіти відео часто задавані питання контакти замовити
     Харків

Телефони:
+38 (067) 724-52-13
+38 (095) 143-91-49
E-mail:
info@baidarki.com.ua

  
Активний відпочинок
Корпоративи
Наші ціни
Каяки на 1 день
Графік сплавів
Експедиції
Треккінг
Яхтинг
Зробити замовлення

Сплави річками
Експедиції
Сіверський Донець
Оріль
Південний Буг
Ворскла
Псел
Сула
Дністер
Сейм
Рось
Десна
Удай

Наші пропозиції

Высокие вершины Карпат


Байдарки у Харкові
Фотозвіти
Відео
Сплави на байдарках
Походи на катамаранах
Фото річок
Наше обладнання
Що з собою брати
Відповіді на запитання
Контакти
Зробити замовлення

Байдарки у Харкові, походи на байдарках та катамаранах

Исследование Черкасских плавней Днепра

Україна

Чорногорський хребет, 7 днів (Петрос, Говерла, Піп Іван)


Регіон:
Україна, Карпати
Вид відпочинку:
Треккінг
Сезон:
травень-жовтень (за груповою заявкою від 6 осіб)
Кількість днів:
7
Складність:
Легкий екстрим, пізнавальний
Вартість:
3500 грн.
Найближчі дати:

БУДЬ-ЯКА ДАТА за груповою заявкою від 6 осібСтати учасником походу може любий бажаючий.
Маршрут: м.Івано-Франківськ - село Кваси - м.Петрос (2020м.) - г.Говерла(2061м.) - г.Брецкул - г.Пожижевська - г.Туркул - озеро Несамовите - г.Ребра(2001м.) - озеро Бребенескул – г.Менчул – г.Дземброня – г.Поп-Іван (2020м. стара обсерваторія) – с. Дземброня – смт. Верховина – м.Івано-Франківськ.

Піший похід Чорногорським хребтом у Карпатах. Гарний краєвид: вікові дерева, дикі ягоди, гірський масив відкриває дивовижний вигляд. Сходження на найвищі точки Карпат: Говерла та Петрос. Не потрібна спеціальна фізична підготовка. Підійде всім охочим відвідати незайманий світ природи.
День 1.
Зустріч групи в Івано-Франківську залізничного вокзалу. Інструктор збирає всю групу, перевіряє комплектність вашого особистого спорядження. Переїзд автобусом до села Кваси – 3-4 години. Перший спільний обід! Нам належить разом пройти похід, стати дружною командою. Почнемо! Прямуємо у бік гори Петрос. Первинний інструктаж (правила поведінки, техніки безпеки). Акліматизація. Повітря в Карпатах особливе, все навколо здається надзвичайно казковим. Ви забудете про всі проблеми, труднощі, відчуєте приплив нових сил! Перед горою Петрос ми заночуємо, щоб завтра здійснити сходження.

Г.Петрос
- одна з найвищих вершин Чорногорського хребта, що знаходиться на північно-західному кінці хребта між гір Шешул та Говерла в Закарпатській області. Висота – 2020 м.н.у.м. Західні схили круті, з кам’янистими осипами, північні та північно-східні – скелясті. Вкрита субальпійською рослинністю.
День 2.
Залишимо рюкзаки у таборі, захопимо фотоапарати. На нас чекає сходження. Гора Петрос трохи нижче, ніж Говерла, але підйом і спуск крутіший. Але невелика пригода нам не завадить :) Спускаємось з гори Петрос на перемичку між Говерлою та Петросом. Підхід до будиночка перед Говерлою. Взимку він є притулком для багатьох любителів зимових походів. Карпати взимку ще прекрасніші! Ось і другий день закінчився… Ночівля.

г.Говерла
- найвища вершина Українських Карпат та всієї України знаходиться на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей у Чорногорському масиві. Висота – 2061 м.н.у.м. Має конусоподібну форму. На схилах сліди плейстоценового зледеніння, каменепади. Іноді трапляються снігові лавини. Вкрита альпійськими луками, чагарником. Місцями зустрічаються кам’яні розсипи. Біля підніжжя гори одна з приток річки Прут, водоспад. Знаходиться в межах зони Карпатського заповідника, що охороняється.

День 3.
Сьогодні ми піднімемося на найвищу точку України – на Говерлу. Далі вирушимо гуляти Чорногорським хребтом: м.Брецкул - м.Пожижевська - м.Туркул - високогірне озеро Несамовите. Озеро Бребенескул. Усі гори розташовані поруч, тому перешкодити обійти все може лише сильний вітер (сподіваємося, що всі захопили легкі штормовки).

г. Брецкул - Висота 1911 м.н.у.м. г.Пожижевська 1822 м.н.у.м. г.Туркул - вершина гірського масиву Чорногора ( 1933 м .н.у.м.), о. Несамовите - на висоті 1750 метрів . Глибина до 1,5 метрів . Озеро Бребенескул - на висоті 1800 метрів глибина озера до 2,8 метра . Береги круті, кам’янисті. Вода чиста, мінералізована. Поповнюється атмосферними та ґрунтовими водами.День 4.
У походу зазвичай влаштовується день відпочинку, тобто. ми розіб’ємо табір для відновлення сил. Охочі можуть з інструктором зробити радіальні виходи без рюкзаків. Решта – залишитися в таборі та відпочити.

День 5.
Ми набралися сил і вирушимо гуляти по низці гір: м.Менчул – м.Дземброня – м.Поп-Іван (обсерваторія). Тут можна зупинитися! Вирушимо на екскурсію на покинуту обсерваторію. Розіб’ємо табір і заночуємо.

г.Піп-Іван - одна з найвищих вершин хребта Чорногора, висота – 2022 м.н.у.м., знаходиться на північному сході хребта на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей. Має пірамідальну форму. На вершині – кам’яні розсипи. Є давньольодовикові форми рельєфу. Вкрита субальпійською рослинністю. Поширені чагарники та ялинові ліси. Свою назву гора отримала від скелі на вершині, що нагадувала попа в рясі. Нині на цьому місці безформна купа каміння. На вершині – стара польська обсерваторія «Білий Слон» початку 20 століття.

День 6.
Весь день спускатимемося лісом до села Дземброня. По дорозі можемо зустріти інших любителів природи, що мирно пасуться на луках:) Милуватимемося красою і пригощатимемо соковитими ягодами. Сьогодні остання вечеря біля вогнища…

День 7.
Вранці виїзд автобусом до Івано-Франківська..

У вартість входить:
- супровід досвідченим інструктором;
- рекреаційний збір за вхід до заповідника;
- групова аптечка;
- групове спорядження (тент від дощу, казани, пальники);
- зустріч у Івано-Франківську;

У вартість не входить:
- прокат спорядження (рюкзак, спальник, намет, килимок, сидіння);
- гаряче 3-разове похідне харчування на маршруті (сублімати);
- переїзд Івано-Франківськ - гори - Івано-Франківськ;
- медична страховка;
- вся подальша програма після закінчення походу.Кількість переглядів: 632


Інші матеріали розділу Україна
 • Знайомство з високогірними Карпатами, 3 дні (Петрос, Говерла)
 • Білий слон, 3 дні (Піп Іван, Говерла, озеро Несамовите)
 • Знайомство з Горганами, 3 дні (Ігровець, Сивуля)
 • Хребет Боржава, 3 дні (Плай, Гемба, Великий Верх)
 • Треккінг по Горганам та Свидовцю, 6 днів (Сивуля, Братківська, Близниця)
 • Зимові Карпати, 6 днів (Братківська, Близниця)

 • Байдарки в Україні
  Ваше місто:

  Київ
  Харків
  Дніпро
  Полтава
  Чернiгiв
  Кременчук

  Відпочинок у Харкові

  Морские приключения на необитаемом острове


  Прокат у Харкові
  Тенти, шатри
  Автобуси
  Прокат наметів
  Фото та відео
  Прокат каяків

  Міні-гольф


  Наше опитування
  Найкрасивіша річка:

  Сіверський Донець
  Ворскла
  Сейм
  Хорол
  Псел
  Сула
  Оріль
  Десна
  Оскіл
  Удай  Результати
  Інші опитування

  Відповідей: 2882
  Коментарів: 0

  Лазня у поході
  ACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых